הוצאה לפועל, בנקאות והסדרי חובות מול גופים שונים

הוצאה לפועל

משרדנו מטפל בתיקי הוצאה לפועל הן בייצוג זוכים וגביית חובות והן ביייצוג חייבים והתגוננות בפני תיקים שנפתחו להם.
ייצוג זוכים – הטיפול כולל פתיחת תיק בהוצאה לפועל, הטלת עיקולים לפני או אחרי משלוח אזהרה לחייב, ייעוץ והכנה לחקירות יכולת של חייבים, טיפול כנגד בקשות עיכוב או ביטול הליכים שמגישים חייבים ועוד. משרדנו עובד עם חוקרים פרטיים במקרי הצורך.
ייצוג חייבים – הטיפול כולל ייעוץ בנושא בקשה לצו חיוב בתשלומים, ייעוץ והכנה לחקירות יכולת של החייב מטעם הזוכרה או בא כוחו, בקשות עיכוב או ביטול הליכים, התגוננות כנגד עיקולים שהוטלו לפני או אחרי אזהרה, טיפול בהשגת הסדרי חוב עם הזוכים לסגירת התיקים שנפתחו ואף טרם פתיחת התיקים ועוד.

בנקאות

משרדנו מטפל עבור לקוחותיו בתביעות רשלנות כנגד בנקים וכן בהתגוננות מול תביעות שהגיש הבנק נגד הלקוח. הן בנושאי ערבויות, חיובי ריבית, חובת גילוי, הגבלת חשבונות ועוד. בנוסף משרדנו מטפל עבור לקוחותיו בהסדרי חובות מול הבנקים, כולל בהכנת הצעות פרעון חובות בהתאם לנתוניו האישיים של הלקוח, ומנהל מו"מ בשם הלקוח עם הבנק לצורך הסדרת החוב ופרעונו בצורה האופטימלית ללקוח.

הסדרי חובות מול גופים שונים

משרדנו מטפל עבור לקוחותיו לא רק בהסדרי חובות מול במקים אלא גם בהסדרי חובות מול גופים נותני שרותים כגון - עיריות, חברות סלולר, חברות כרטיסי אשראי, ספקי אינטרנט ועוד. עבור לקוחותינו להם חובות לגופים אלו אנו מטפלים בהכנת הצעות פרעון חובות בהתאם לנתוניו האישיים של הלקוח ומנהלים מו"מ בשם הלקוח עם הגופים להם קיים חוב, לצורך הסדרת החוב ופרעונו בצורה האופטימלית ללקוח.

חזרה לראש העמוד

כל האמור באתר זה הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה יעוץ משפטי, כל הסתמכות על האמור הינה באחריות המסתמך ועל דעתו בלבד
בכל מקרה מומלץ לקבל יעוץ אישי ופרטני מעורך דין המתמחה בתחום הרלוונטי.

© כל הזכויות שמורות לענת אנבר משרד עורכי דין

קישורים